Mileo spol. s r.o., Slavkovská 2422/51B
Kežmarok, 060 01, mobil: 0905 536 228
Obklady a dlažby   -   galéria

Obklady a ich stvárnenie

Moderné riešenia sú typické pre obklady inšpirované prírodou: kožou, textíliou drevom. Elegantné jednoliate plochy ponúkajú širokú škálu kombinácií farieb, ale i odtieňov tón v tóne, ktorými je možné dosahovať rôzne optické efekty. Prirodzenou súčasťou takmer každého typu kvalitnejších obkladov sa stávajú v poslednej dobe aj rektifikované úpravy, ktoré umožňujú minimalizovať veľkosť špár a tým vytvárajú kompaktnejší dojem celistvej steny.

Zladenie s priestorom

Priestory súčasných kúpeľní, kuchýň, ale i veľkých priestorov, ktoré si vyžadujú jednoduchú údržbu a úpravu sú vhodné pre obklady alebo ak chcete obkladačky. Sú najvhodnejším materiálom do vlhkého prostredia, teda pre priestor akým kúpeľňa nesporne je. Ich štruktúra ovplyvňuje celkový charakter priestoru. Obkladačky treba vyberať veľmi starostlivo, pretože obklady dokážu priestor podporiť, ale i potlačiť.

Keramické obklady súčasnosti ponúkajú pre moderných architektov široké možnosti stvárnenia priestoru.

Funkčná využiteľnosť modernej dlažby

Dlažba je vhodná pre riešenie interiérov i exteriérov, a to v obytných priestoroch ako i pre komerčné využitie v obchodných centrách, bankách...teda v priestoroch, ktoré si vyžadujú pokrytie rozmerovo veľkých formátov. Štýlovo je dlažba vhodná pre klasické stvárnenie až po moderné dizajnérske kreácie.

Špecifiká a výhody modernej dlažby

- dlhá životnosť - jednoduchá údržba dlažby
- dlažba má osvedčenú tradíciu
- aj protišmyková dlažba
- dlažba je z prírodného materiálu (kameňa)
- vhodná pre umiestnenie podlahového kúrenia

Dlažba a jej variácie:

- keramické dlažby
- dlažba v podobe gres, (vhodná pre väčšie zaťaženie)
- dlažba z prírodného kameňa
- mrazuvzdorné dlažby

Kúpeľňa - oáza relaxu a pokoja

Kúpeľňa je neoddeliteľnou súčasťou domu, bytu a mala by svojim riešením zapadnúť do toho priestoru. Kúpeľňa je zároveň miestom, v ktorom ráno deň začíname a večer sa s ním lúčime. Dnešná kúpeľňa to je kúpeľňový nábytok, sanita, vodovodné batérie, primerané obkladačky a dlažby. Kúpeľňa musí byť navrhovaná vždy s určitým vkusom, ale i citom, pretože dokáže vyčarovať majiteľovi skutočné wellness a mala by byť miestom, kde zažívame príjemné chvíle. Firma MILEO pre Vás realizuje kompletné návrhy, poradenstvo a servis.